piątek, 26 grudnia 2014

Liebster Blog Award

Tak więc... :) Zostałam nominowana do Liebster Blog Award i naprawdę jestem z tego powodu dumna. Jak zawsze jeśli jest się nominowanym, trzeba odpowiedzieć na pytania. Jeśli was to interesuje to nominowała mnie Klaudia, za co bardzo jej dziękuję <3 

Pytanka od Klaudii:
1. Najsmutniejsza rzecz jaka ci się przytrafiła? 
Nie ukrywając, dużo smutnych rzeczy w moim życiu się wydarzyło... od śmierci ukochanych osób, przez cięcie się, aż po straty przyjaciół. Jednak uważam, że najgorsze było to, jak moja kiedyś najlepsza przyjaciółka, no teraz niestety kontakt nam się urwał, pocięła się za mnie, aby mi ulżyć. A dokładniej było to tak... Nie dawałam już rady psychicznie, miałam ochotę ze sobą skończyć, a przynajmniej sobie ulżyć, oczywiście żyletką... Pisałam z nią i jeszcze jedną przyjaciółką na twitterze... Powstrzymywały mnie, ale ja w końcu napisałam, że nie dam długo rady i prędzej czy później to zrobię. Natomiast ona odpisała, że ona potnie się za mnie, ponieważ robiła to wcześniej i nie chce, żebym znowu cierpiała, tak jak gdy zrobiłam to za pierwszym razem. Pocięła się... Wysłała mi zdjęcia... Jej biała pościel była cała w krwi... Zamurowało mnie... Pocięłam się, w końcu wyszło na to, że każda z nas się pocięła, a to przede wszystkim z mojej winy... 
2. Ile czasu potrzebujesz, żeby przygotować się do wyjścia ze znajomymi?
Nie potrzebuje zbyt wiele czasu, zazwyczaj szykowanie się zajmuje mi 15/20 minut, w tym zazwyczaj ze zjedzeniem śniadania, jeśli wyjścia są wcześnie. Szykowanie zabiera mi tylko tyle czasu, gdyż nie lubię się stroić i uważam, że na zwykłym spotkaniu z przyjaciółmi nie muszę wyglądać jak bogini oraz dla mnie wygląd nie jest głównym priorytetem. 
3. Jakiego miesiąca najbardziej nie lubisz?
Najbardziej nielubianym przeze mnie miesiącem jest zdecydowanie listopad, ponieważ uważam, że nie oddaje całkowicie stereotypu pory roku, do której należy. Jest to nieudana mieszanka zimy i jesieni.
4. Czy uważasz, że ludzie zawsze zasługują na drugą szansę?
Mogę to ująć w ten sposób, że w większości przypadkach ludzie zasługują na drugą szansę, ale jednak są takie sytuacje, o których ludzie nie potrafią zapomnieć i nie da się komuś wybaczyć, i dać drugą szansę. W niektórych przypadkach ludzie wstydzą się dać komuś drugą szansę lub zwyczajnie o nią prosić, więc też to dość trudna sytuacja, bo czasami przez wstyd nie da się odbudować np. naprawdę niesamowitej przyjaźni. Jednak niektórzy ludzie są za bardzo łatwowierni i każdemu dają szansę, po czym żałują. Sumując powyższe za i przeciw, uważam, że nie zawsze ludzie zasługują na drugą szansę.
5. Osoba, na którą zawsze możesz liczyć?
Do jakiegoś czasu uważałam, że jest dużo takich osób, ale "przejechałam" się na niejednej i są może dwie, góra 3 takie osoby:
-moja mama-zawsze mogę na nią liczyć, jest bardzo wyrozumiała, wie, że każdy popełnia błędy
-moja babcia-mogę ją nazwać drugą mamą, są do siebie bardzo podobne, zawsze wysłuchają i dobrze doradzą
-moja była przyjaciółka-mimo tego, że kontakt się między nami urwał, dalej mogę się jej poradzić i wyżalić, bardzo chciałabym odbudować wcześniejsze relacje z nią.
6. Czy chciałabyś sobie zrobić tatuaż?
Tak chciałabym, to jedno z moich największych marzeń, które są w 99% do spełnienia. Ale nie chcę, żeby ten tatuaż był tak o, bo jest ładny, tylko miał przesłanie, albo opowiadał jakąś historię. Licząc wszystkie tatuaże, które chciałabym sobie w przyszłości "narysować", jeśli każdy z nich zrobię, będzie ich około 23. Każdy z nich będzie miał swoje przesłanie. Jednym z moich głównych planów jest wytatuowanie sobie liczby "13", będzie symbolizować dzień urodzin Nialla, jednego z moich idoli, od którego zaczęła się moja przygoda z One Direction. Dodatkowo chciałabym założyć swoje studio tatuaży, które byłoby miejscem, w którym mogłabym się urwać od rzeczywistości i codziennych stresów. 
7. Według ciebie lepiej jest dawać czy dostawać? 
Według mnie lepiej jest dawać, w mojej starej szkole, co roku odbywała się akcja "I ty możesz zostać Świętym Mikołajem", w której zawsze brałam udział. Uważam, że większą przyjemność sprawia, gdy widzisz, że ktoś się cieszy, bo czymś go obdarowałeś, niż gdy sam się cieszysz. Dlatego zawsze cieszę się, gdy ktoś ma urodziny i jestem na nie zaproszona, albo gdy zbliżają się święta. Czasami lubię wziąć młodszą siostrę do sklepu z zabawkami i pozwolić jej wybrać sobie co chce, i zapłacić ze swoich pieniędzy. To powoduje większy uśmiech na mojej twarzy, niż gdy ktoś kupi mi drugie buty, tableta, czy cokolwiek innego.
8. Największe marzenie?
Jestem osobą z dość bujną wyobraźnią, więc dużo marzę, mam wiele niesamowitych marzeń i trudno będzie mi wybrać największe marzenie. Jestem pomiędzy młotem a kowadłem. Bo moimi największymi marzeniami są:
-spotkanie z idolami
-uszczęśliwienie w przyszłości swojej rodziny i zapewnienie jej dobrego bytu.
Myśląc jak dziecko, pewnie postawiłabym na idoli, ale jednak wychowano mnie tak, że rodzina jest najważniejsza, więc sądzę, że moim największym marzeniem jest uszczęśliwienie swojej rodziny i zapewnienie jej dobrego bytu, jak i uczynili to moi rodzice mnie oraz mojej siostrze.
9. Co twoim zdaniem jest ważniejsze: wygląd czy inteligencja?
Oczywiście pewnie jak każdy z nas na początku zwracam uwagę na wygląd, może nie w tym sensie, że ktoś musi być bardzo przystojny lub piękny, tylko chodzi o schludność ubioru i postawa. Według mnie inteligencja jest ważniejsza, bo dzięki niej naprawdę coś osiągniesz. A nie za przeproszeniem poświecisz dupą i cyckami, i jest dobrze. Większy szacunek zdobywają naukowcy, a nie modelki, które w niektórych przypadkach ściągnęły, to co trzeba i zrobiły karierę. Za wygląd nie ma nagrody Nobla, czy Oscara, dostaje się te nagrody za wybitne osiągnięcia naukowe, czy kulturowe, 
10. Prowadzisz bloga ponieważ?
Dlaczego prowadzę bloga? Och odpowiedź na to pytanie będzie dość długa. :) Jednym z głównych powodów jest to, że sprawia mi to przyjemność i mogłabym całe dni przesiedzieć i pisać, mimo moich ciągłych braków weny i załamek. Jest to coś, co kocham robić, czuję się dumna, gdy wiem, że ktoś z zaciekawieniem czyta mój blog i jest ciekawy dalszym przebiegiem życia bohaterów. Sądzę, że mogłabym swoją przyszłość połączyć z pisaniem, a jak to mówią praktyka czyni mistrza. Uważam, że pisanie takich opowiadań, używając do jego wymyślenia tylko swojej wyobraźni, pomaga w naszym rozwoju i ułatwi nam pisanie wypracowań na testach. Gdy coś piszę, czuję, że mogłabym to robić, aż do śmierci, a gdy ktoś pochwali moje opowiadanie, od razu uśmiech pojawia się na mojej twarzy. To niesamowite, że przez napisanie kilkudziesięciu zdań, możesz poprawić humor i pokazać, że wszystko jest możliwe, jeśli tego chcesz i walczysz oto. Cytując jedną z moich pierwszych notek pod rozdziałem: Oto pierwszy rozdział :) Nie wiem czy ktoś będzie czytać tego bloga, ale wiem, że robię to co kocham i to jest to. 
11. Jak spędzasz wolny czas?
Większość swojego wolnego czasu przeznaczam na prowadzenie bloga, czytanie imaginów i spotykanie się z przyjaciółmi. Jednak znajduję także trochę czasu wolnego dla rodziny. W sumie to mój wolny czas to robienie, tego co kocham lub spędzanie go z tymi, których kocham. Czasami chodzę popatrzeć na jakieś turnieje, czy koncerty. I od czasu do czasu biorę udział w jakiś zawodach/turniejach :) 
JA NOMINUJĘ:
http://promisesharrystyles.blogspot.com/
http://lots-of-love-from-you.blogspot.com/
http://the-monster-fanfiction.blogspot.com/p/zwiastun.html
http://rebelgirl1d.blogspot.com/
http://louehofficialblog.blogspot.com/
http://impossible-1d-pl-ff.blogspot.com/

Brak 2 blogów. 


A oto pytania dla was, twórców powyżej wymienionych blogów :
1. Skąd wziął się pomysł na bloga? Co było waszą inspiracją?
2. Wydarzenie, które sprawiło, że czułyście, że niedługo stracicie grunt pod nogami?
3. 3 osoby, którym możecie zawsze zaufać.
4. Chcecie w przyszłości coś sobie wytatuować?
5. Co lubicie robić w wolnym czasie?
6. Jakie według was cechy powinien posiadać bloger? (wymień przynajmniej 5)\
7. Jakie macie zwierzę, lub czy w ogóle macie zwierzę? Podaj powody dlaczego.
8. Uważacie, że przyjaźń damsko-męska istnieje? 
9. Uważacie, że miłość od pierwszego wejrzenia istnieje?
10. Za kim/czym najbardziej tęsknicie i dlaczego?
11. Co lubicie robić w wolnym czasie? 

Czekam na wasze odpowiedzi <3 2 komentarze:

  1. Wow *-* Ale te odpowiedzi są szczere *-* Na prawdę nie sądziłam że można tak się rozpisywać serio chce się czytać tak samo jak twoje rozdziały ♥

    http://memoriessblogg.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Moje odp już są na stronie. Jeszcze raz dziękuję za nominację <3

    OdpowiedzUsuń